+4792684778

©2019 by Kennel Zojoma. Proudly created with Wix.com

K - LITTER


FØDT / BORN: 26.03.2017


MOTHER: CY UCH APHRODITE´S REFLECTION JACKPOT PARTY

AKA: SOPHIA


FATHER: N UCH ZOJOMA'S HANDSOME LITTLE FALLOW

AKA: CHILI


2 FEMALE


Zojoma's Kamelia

Zojoma's Karma


2 MALE 


Zojoma's Kaptein Kaoz

Zojoma's Kaptein Kasino



Begge foreldrene er:


-øyelyst uten anmerkninger,


-patella/kne sjekket med 0/0 på begge sider




Both parents are eyes and patella cleared