+4792684778

©2019 by Kennel Zojoma. Proudly created with Wix.com

J-KULLET 


FØDT / BORN: 01.08.2015


MOTHER: APHRODITE´S REFLECTION GO GO

AKA: MOLLY


FATHER: TEDDY BEAR´S FACE THE MUSIC

AKA: KENZO


3 GIRLS


 Zojoma's Joyful


Zojoma's Jewel


Zojoma's Je Aime La Vie


Begge foreldrene er:

-øyelyst uten anmerkninger,

-patella/kne sjekket med 0/0 på begge sider


Both parents are eyes and patella cleared